Oferta

Przeprowadzki mieszkań i domów

Nasze przeprowadzki świadczymy już od ładnych paru lat. W tym czasie przeprowadziliśmy wiele rodzin do nowych mieszkań, domów, dlatego wiemy czego najbardziej potrzebują nasi Klienci, znamy wymagania. Staramy się pomóc możliwie w każdym aspekcie związanym z przeprowadzką. Nasza szeroka wiedza, zdobywana przez wiele lat naszego funkcjonowania, pozwala nam na świadczenie usług najwyższej jakości.

Kluczowa rolę podczas pakowania wyposażenia każdego mieszkania pełni dobór odpowiednich opakowań, ponieważ od jakości zastosowanych materiałów i umiejętności posługiwania się nimi zależy bezpieczeństwo przewożonego ładunku oraz jego szybkość wykonania. To właśnie dla naszych klientów przygotowaliśmy opakowania przeznaczone do spakowania najpopularniejszych przedmiotów znajdujących się w każdym domu.

W szczególności posiadamy dla takich przedmiotów jak: naczynia i elementy szklane, ubrania, obrazy i inne elementy o dużej powierzchni, książki oraz pozostałe drobne elementy wyposażenia oraz sprzęt komputerowy. Dla zabezpieczenia powierzonych przedmiotów przed uszkodzeniami stosujemy w przeprowadzkach folię stretch, folię pęcherzykową, koce zabezpieczające czy płaty kartonowe o dużej powierzchni, styropian. Przeprowadzka domu czy mieszkania wymaga dużego zaangażowania i doświadczenia ze strony ekipy dokonującej przeprowadzki. Zapewniamy Państwu najlepszy zespół przeprowadzkowy w Chorzowie i okolicach, posiadający rozległe doświadczenia w przeprowadzkach mieszkań i domów.

 

Przeprowadzki biur

Już od kilku lat cieszymy się Państwa zaufaniem. Dzięki nam skutecznie przeprowadziło się już wiele firm. Przeprowadzaliśmy już średnie i małe, rodzinne firmy, jednak zawsze gwarantując najwyższej jakości usługi oraz wykwalifikowaną kadrę naszych pracowników.

Podstawą każdego procesu jest planowanie, również w przypadku realizacji przedsięwzięcia przeprowadzki firmy czy instytucji. Z punktu widzenia bezpieczeństwa i sprawności procesu, rola planowania jest nie do przecenienia. Plan powinien uwzględniać wszelkie możliwe zdarzenia i sytuacje jakie mogą się wydarzyć podczas realizacji przeprowadzki.

Właściwe przygotowanie firmy do przeprowadzki daje nam gwarancję, że wszyscy w firmie będą wiedzieli jak się do niej przygotować a w dniu przeprowadzki nie będzie żadnych niemiłych niespodzianek. Ważne aby w trakcie przeprowadzki była jedna osoba decyzyjna i odpowiedzialna za jej przebieg. Pomożemy Państwu przygotować waszą firmę do procesu przeprowadzi jeszcze przed jej rozpoczęciem.

 

Jak przygotować się do przeprowadzki?

Nasza usługa: sprawne oraz tanie przeprowadzki, powinna zostać odpowiednio zaplanowana i przygotowana. Wykorzystaj poniższe rady aby przeprowadzka przebiegła sprawnie. Oto podstawowe rady:

  • Zorganizuj kartony i pisaki. Posiadamy w ofercie kartony specjalnie przeznaczone do przeprowadzek. Możesz je także zorganizować niezależnie kupując np. w supermarkecie budowlanym. Niektóre markety mają specjalnie wyznaczone miejsca, gdzie gromadzą kartony do bezpłatnej dyspozycji klientów (np. Castorama). Po spakowaniu przedmiotów w kartony opisz na kartonach ich zawartość: ‚Ubrania Kuby’, ‚Naczynia’, ‚Książki’ – łatwiej będzie znaleźć przedmioty najpotrzebniejsze. Poza ubraniami nie pakuj rzeczy w reklamówki, worki – może to spowodować, że ulegną uszkodzeniu w trakcie transportu.
  • Szkło, naczynia, etc… Najlepiej jest zabezpieczyć przed uderzaniem o siebie, aby zmniejszyć ryzyka uszkodzenia. Starym, dobrym i sprawdzonym sposobem jest owijanie w gazetę. Jeśli poprosisz o 100 gazet rozdającego ‚Metro” na pewno będzie szczęśliwy.
  • Wyjmij wszystko z pralki, gdyż sama pralka jest ciężka. Jeśli pozostawisz w pralce dodatkowo ciężkie pranie, ktoś, kto będzie ją niósł po prostu się zmęczy. Wszystko potem będzie robił zdecydowanie wolniej i mniej uważnie. Aby pralka nie uległa uszkodzeniu znajdź śruby zabezpieczające i je wkręć – mogą to zrobić nasi pracownicy, ale to kolejne minuty, a dla Ciebie dodatkowy koszt.
  • Wyjmij wszystko z szafek – przedmioty pozostawione w szafkach mogą ulec uszkodzeniu, a tego nie chcesz. Dodatkowo luźne półki powinny być wyjęte z szafki, ponieważ w trakcie przenoszenia mogą się przemieszczać wewnątrz i ulec uszkodzeniu. Wyjmij klucze z zamków szafek – przy przenoszeniu może klucz zaczepić o coś i ulec uszkodzeniu.
  • Nie używaj taśmy klejącej. Niestety większość z nas używa taśmy klejącej dla zabezpieczenia szafy przed otwieraniem, dywanu, aby się nie rozwijał… Użyj sznurka, alby specjalnych gum transportowych – nie zostawiają śladów na meblach i nie będziesz musiał ich czyścić.
  • Karton na telewizor? W zasadzie go nie ma – dawno został wyrzucony. Chyba, że jest gdzieś w piwnicy… Jeśli nie masz oryginalnego opakowania możesz o nie zapytać w serwisie producenta sprzętu. Z obserwacji wiemy, że serwisy mają spory kłopot, co zrobić z niepotrzebnymi kartonami np. po częściach zamiennych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, skorzystania z kalkulatora obliczającego cene usługi oraz do kontaktu z naszym biurem. Zapewniamy bezpieczny, sprawny i szybki transport w wyznaczone miejsce.

Zapraszamy do współpracy – Usługi Transportowe Rafał Polak.

Skontaktuj się z nami